O mnie

O mnie

Zdjęcie do zakładki o mnie

Michał Kokot, Opole, 1985r.

2007 - w tym roku związałem się z fotografią. Od projektowania, przemysłu, technologii, eksplorację opuszczonych miejsc, chcąc uwiecznić ulotność i znak czasu dotarłem do fotografowania. Od tego miejsca sprawa była prosta bowiem w głowie zawsze dominuje mi myśl, aby uwieczniać na fotografii wszelkie otaczające mnie sytuacje i chwile.  W każdej następnej podróży tak bliskiej jak i dalekiej czy to do Europy, Skandynawii czy Azji zawsze towarzyszy mi aparat. Uwiecznianie reakcji, emocji i relacji otaczających mnie ludzi ma dla mnie bardzo dużo znaczenie, ponieważ uważam, że są one niepowtarzalne a w związku z tym warte zapisania na fotografii. To właśnie te myśli i pragnienia sprawiły, iż swoje zaangażowanie kieruję w stronę fotografii ślubnej, w której każdy moment jest niepowtarzalnym, wyjątkowym i jednym z najpiękniejszych w życiu fotografowanej pary, rodziców i gości.  

Nie samą fotografią człowiek żyje. Jednak stała się ona u mnie wszechobecna. Z pasji także ta analogowa czy mobilna, bo najlepszy aparat to ten który masz przy sobie – w zupełności się z tym zgadzam. Towarzyszy mi w górach, w lesie, nad wodą, w działaniach Stowarzyszenia Szwadron Przysiecz w Federacji Kawalerii Ochotniczej, którego jestem członkiem.  Gdybym miał wymienić jedną z rzeczy, bez których nie wyobrażam sobie egzystencji na pewno byłby to rower (spokojnie - oczywiście że na równi z fotografią). W dwóch słowach: rower = chill. I reszta świata nie istnieje.  

Z natury więcej słucham niż mówię. Cierpliwy, metodyczny i stawiający sobie nowe wymagania. Uwielbiam podróżować. Wracając z każdego miejsca w głowie już układam plany i nowe trasy, aby były gotowe, gdy tam wrócę. Polubiłem także patrzeć na świat z góry. Jestem licencjonowanym członkiem personelu lotniczego, operatorem Bezzałogowych Statków powietrznych – dron (UAV). Dobre jedzenie to okno do mojej duszy. Zachowaj szczególną ostrożność i nie drażnij mnie, gdy jestem głodny 😉

Poznaj moją fotografię

Zapraszam do zapoznania sie z galeriami zdjęć z reportaży ślubnych, sesji plenerowych i narzeczeńskich.

Dowiedz się więcej

Chcesz dowiedzieć się więcej o mnie, mojej pracy, fotografii lotniczej - dron - i innych dziedzinach fotografii którą sie zajmuję - napisz!